זהר באואר -- משרד עורכי דין        
למידע נוסף צלצלו עכשיו  08-9713717
      דיני מקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות ועוד 
פקס:  08-9713770  
   
Mail: office@bauerlegal.co.il  
 
 
תחומי פעילות 
 
 
חדש באתר
 

 

מיהו האחראי לאכיפת זכויות עובדים?

 
המעסיק שלי אינו מכבד את זכויות העובדים שמגיעות לי על פי חוק – מה עלי לעשות?
מטרתם של דיני עבודה היא להגן על זכויותיהם של כלל העובדים השכירים בישראל. אך למרות ועל  אף שקיימת חקיקה בנושא זכויות עובדים, לא תמיד מעסיקים מודעים לכל החוקים שקיימים או חמור מכך, מודעים לחוקים אך אינם מיישמים אותם בפועל. לכן, על מנת לוודא כי אתם מקבלים את כל זכויות היסוד שמגיעות לכם על פי חוק ממקום העבודה, בשנים האחרונות קודם חוק חדש שמטרתו להגביר את האכיפה.

איך שומרים על זכויות עובדים? בעזרת חוק להגברת האכיפה

אכיפת זכויות עובדים

על מנת לשפר את מצבם של כלל העובדים בישראל וכדי לוודא כי זכויות עובדים אכן באות לכדי מימוש במקומות עבודה שונים, משרד התעשייה והמסחר קידם חוק להגברת האכיפה. במסגרת החוק על מעסיקים שמפרים זכויות עובדים יוטלו קנסות וזאת בנוסף לתביעות אותן ניתן להגיש בבית דין לענייני עבודה.

כיצד משרד התעשייה והמסחר אוכף את החוק בפועל?

החוק נאכף על ידי מנהל האכיפה וההסדרה במשרד התעשייה והמסחר באמצעות כוח אדם נוסף שהוקצה במיוחד לשם ביצוע פעולות אכיפה, פיקוח וטיפול בפניות עובדים בנוגע לזכויותיהם. כמו כן, במסגרת החוק החדש ולצד ההליך הפלילי שמתנהל בבתי המשפט לדיני עבודה, שכירים אשר אינם מקבלים זכויות עבודה במלואן יוכלו להגיש תלונה מנהלית למשרד התעשייה והמסחר ובמידה והיא תמצא מוצדקת, יוטלו קנסות כספיים כבדים על המעסיקים.

המעסיק שלי מפר את זכויותיי מה עלי לעשות?

קודם כל לפנות אלינו. אנו במגן לעובד מתמחים ובקיאים בתחום זכויות עובדים על היבטיו השונים ולכן יכולים לדעת אם קיימת עילה לתביעה במקרה שלכם. במגן לעובד אנו מאמינים בזכויות היסוד שלכם, כמו הזכות לחיות ולהתפרנס בכבוד ולכן אנו נעשה הכל על מנת להגן עליהן החל ממתן ייעוץ והכוונה מקצועית ועד תיווך ביניכם לבין עורכי דין מומחים בתחום דיני עבודה וזכויות עובדים ומעסיקיהם.
במגן לעובד אנו מתמודדים עם תלונות או תביעות של עובדים על בסיסי יומיומי ובהצלחה יתרה. אל תחששו להילחם על הזכויות שלכם, אתם לא לבד! צרו אתנו קשר ואנו נעשה הכל כדי שתוכלו לממש את כל הזכויות שלכם בנושאי עבודה.
לפרטים נוספים בנושא מגן לעובד זכויות עובדים
 
 
 
אנחנו בפייסבוק  עו"ד זהר באואר - משרד עורכי דין ונוטריון © 2013 
 
___________________
 ginet - בניית אתים באינטרנט 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח