זהר באואר -- משרד עורכי דין        
למידע נוסף צלצלו עכשיו  08-9713717
      דיני מקרקעין, דיני משפחה, צוואות, ירושות ועוד 
פקס:  08-9713770  
   
Mail: office@bauerlegal.co.il  
 
 
תחומי פעילות 
 
 
חדש באתר
 

 

משרד חקירות

 
מהו משרד חקירות?:

חקירות מתקיימות בכמה הקשרים ולרוב הם נעשות על ידי המשטרה או גופי חוק אחרים. אולם, אלו לא מספקים את האדם הפרטי שמחפש מענה עבור מקרים בהם נדרשת חקירה לצרכים אישיים. למשל, את משטרת ישראל ממש לא מעניין אם אדם בוגד בבת הזוג שלו. אולם, את בת הזוג זה מעניין מאד. באופן דומה, את משטרת ישראל לא מעניין אם שותף עסקי מתכנן הליכים נגד השותף האחר, אך בהחלט מדובר בנושא שתופס את מחשבתו של אותו השותף. במקרים כאלו ורבים אחרים, משרד חקירות פרטי הוא הכתובת. במשרד כזה יושבים חוקרים פרטיים מנוסים שמנסים לסייע לגלות את הסיפור האמיתי עבור לקוחות במגוון רחב של מקרים והקשרים. הרבה פעמים, משרד חקירות פרטי יכול לספק אף חומרים למשטרה בנושאים מסוימים שיכולים לעניין אותה.

מי הם צוות העובדים של משרד חקירות?:

צוות העובדים במשרד חקירות הוא בדרך כלל צוות של חוקרים פרטיים מוסמכים. עם זאת, חשוב לדעת שתהליך ההסמכה של אנשי מקצוע בתחום החקירות הפרטיות הוא תהליך שדורש ניסיון בשטח תחת הדרכה מוסמכת. לעיתים, משרד חקירות כולל גם מתלמדים תחת הדרכה. לכם אין כמובן מה לחשוש כלקוחות היות והמדריכים של המתלמדים עוקבים גם הם אחרי התיק שלכם כך שאתם מקבלים אפילו חוות דעת נוספת. על פי רוב, משרד חקירות נמדד בהתאם למידת הניסיון שיש לעובדים שבו ומידת ההצלחה שלהם בתחום. משרדי חקירות רבים קיימים כיום ויש לבחור מתוכם את אלו הכוללים צוותים מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

הפנייה למשרד חקירות:

אם יש בידכם מקרה אותו אתם רוצים להעביר לשירות של משרד חקירות, כדאי מאד שתכינו לעצמכם את כל העובדות שאתם כבר יודעים על המקרה, את החששות שלכם ואת הסיבה לחששות. אלו יכולים לספק מידע חשוב למשרד אליו תפנו. אולם, כאן עליכם להיזהר ולפנות אך ורק למשרד חקירות שנראה לכם. לעיתים ישנם משרדים שמתמקצעים בתחום מסוים וגם זה שווה בירור. כמו כן, אתם לא רוצים לחשוף את המידע  או החשש שלכם בפני כל אחד ולכן עליכם לפנות באופן מסודר למשרד שמוצא חן בעיניכם.

לא בכל מקרה:

משרד חקירות ידרוש מכם מחיר לא מבוטל עבור פעולות החקירה והמעקב השונות. לכן, היו כנים עם עצמכם. אם אתם חושבים שאתם חושדים באופן מופרך למדי נהגו בהתאם. אולם, אם יש לכם חששות שלא מפסיקים לכרסם בכם, פנו למשרד חקירות למרות המחיר הגבוה, "אין שמחה כהתרה של הספקות". 

לפרטים נוספים אודות משרד חקירות
 
 
אנחנו בפייסבוק  עו"ד זהר באואר - משרד עורכי דין ונוטריון © 2013 
 
___________________
 ginet - בניית אתים באינטרנט 
 
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח